Blog, Organizatorzy

XI edycja Wrocław Motorcycle Show

XI edycja Wrocław Motorcycle Show

 
Targi Motocyklowe we Wrocławiu – Jedno z największych wydarzeń branżowych w Polsce
 
 

W dniach 18 i 19 marca 2023 roku odbyły się w Wrocławskiej Hali Stulecia Targi Motocyklowe, jedne z największych wydarzeń branżowych w Polsce. Targi przyciągnęły wielu pasjonatów motocykli, producentów, dystrybutorów i dealerów z całego kraju, a także sławne osoby związane z branżą motocyklową.

Targi motocyklowe to mnogość wystawców i ciekawe prezentacje

Na targach motocyklowych w Wrocławiu można było zobaczyć mnóstwo różnych marek motocykli, takich jak Ducati, Honda, Kawasaki, czy Husqvarna. Wiele stoisk prezentowało najnowsze modele motocykli, jak i ciekawe rozwiązania technologiczne. Wśród atrakcji wyróżniały się prezentacje jednośladów elektrycznych, które przyciągnęły wiele uwagi odwiedzających.

Sławne osobistości i wywiady na tarach motocyklowych

Podczas targów motocyklowych gościliśmy wiele sławnych osobistości związanych z branżą motocyklową. Jednym z największych wydarzeń była wizyta Mistrzyni Pucharu Polski PIT BIKE SM w Klasie Pit Ladies, Latki 466 Opalińskiej. Na stoisku jednego z wystawców przeprowadziła ona wywiad, w którym opowiadała o swojej pracy na torze wyścigowym, a także o swojej pasji do motocykli. Poza nią, na targach pojawiło się wielu innych znanych zawodników i przedstawicieli branży, z którymi można było porozmawiać na tematy związane z motocyklami.

Oferta odzieżowa i gadżety na targach motocyklowych

Wrocławskie Targi Motocyklowe to nie tylko prezentacje motocykli, ale również oferty odzieżowe i gadżety związane z motocyklami. Na stoiskach można było znaleźć bogaty wybór odzieży, takiej jak kurtki, spodnie, buty, ale również kaski, rękawice i różnego rodzaju akcesoria, takie jak torby i plecaki. Niektórzy wystawcy prezentowali również swoją ofertę wakacyjną, zachęcając do wyjazdów turystycznych z motocyklem.

Podsumowanie

Targi Motocyklowe we Wrocławiu to jedno z największych wydarzeń branżowych w Polsce, przyciągające wielu miłośników motocykli. Oferta wystawców, prezentacje jednośladów elektrycznych, spotkania ze sławnymi osobistościami oraz bogata oferta odzieżowa i gadżety związane z motocyklami to tylko niektóre z atrakcji, jakie można było zobaczyć na targach.

Write a comment

Archives

Facebook