Cały dzień

Wyścigi na SLOVAKIARING z Motoskills

Slovakia Ring 800 Orechová Potôň, Orechová Potôň

Nowy cykl wyścigów organizowanych przez Motoskills! Pierwszy duży tor w kolejnym roku Slovakiaring! Atrakcyjna cena: tylko 299,00 złotych/dzień (przy wpłacie do dnia 31.12.2021). Transponder płatny na miejscu 70,00 złotych/dzień. Do dyspozycji bedą: instruktorzy, serwis oponiarski, stoisko z akcesoriami oraz inne atrakcje. Planujemy po dwa wyścigi na wydarzenie dla każdej z klas: 1. Open 1000 ccm, 2. Open 600 ccm, 3. Open 300 ccm Istotne informacje: - zwrot - do 30 dni kalendarzowych przed wydarzeniem - przepisanie miejsca na innego uczestnika do 7 dni przed wydarzeniem - żyjemy w czasach pandemii - w przypadku kolejnych obostrzeń wpływających na wydarzenie - wpłacone środki zostaną przepisane na kolejne wydarzenie Nagrody! Planujemy jeszcze fajniejsze jak w tym roku    ale o tym w krótce!

299PLN
W trakcie realizacji

Treningi Motocyklowe, Promoto Team, WallraV Race Center

WALLRAV RACE CENTER - Kisielin Zatorze 1, Stary Ksielin

Przyjedź na szkolenie albo trening na torze z Promoto Team. Organizujemy regularne wyjazdy na zaprzyjaźniony tor Wallrav w Starym Kisielinie, gdzie w bezpiecznych i komfortowych warunkach prowadzimy szkolenia z techniki jazdy motocyklem, wspólnie trenujemy pokonywanie zakrętów, trenujemy jazdę sportową oraz przygotowujemy się do startów w wyścigach. Celem jest lepsze panowanie nad motocyklem, poprawa techniki jazdy szczególnie w zakrętach, umiejętność zapobiegania niebezpiecznym sytuacjom drogowym oraz umiejętność odpowiedniego reagowania, ale również świetna zabawa sportowa na torze. Krótko mówiąc: ujarzmiamy zakręty. ​​​ Możesz z nami trenować w wybranej formie: Trening (szkolenie) pokonywania zakrętów Promoto Academy Trening torowy w formule “open track” z podziałem na grupy pod względem zaawansowania​ Dla chętnych trening indywidualny z instruktorem (2 sesje)

Track Day + Wyscigi na Slovakiaring / Track day mit Rennen

Slovakia Ring 800 Orechová Potôň, Orechová Potôň

TRACK DAY-- rennen-- racing--wyscigi Two day racing/Zwei Renntage/ Dwa dni wyścigów. Registration www.motoskills.pro --sign up-- PEIS/Cena- 65 euro/300 zł/Tag/Dzień +15 euro/+70zl Transponder

Facebook